Test MSI GT75VR 7RF – potwór…

Test MSI GT75VR 7RF – potwór z kartą NVIDIA GeForce GTX 1080
W czasach, gdy składanie wydajnego komputera stacjonarnego jest wybitnie drogie, wiele osób przesiada się na konsole i laptopy. O ile na tych pierwszych można spokojnie grać, to jak wygląda sprawa z drugimi? Też się da, o ile tylko dobierze się odpowiednią maszynę! Dzisiaj na warsztat wzięliśmy DTRa w postaci MSI GT75VR 7RF z Intel Core i7-7820HK, GTX 1080 i 32 GB RAMu na pokładzie. Jak wypadł? Oj jest moc!
MSI GT75VR 7RF Titan jest urządzeniem kompletnym. To zdecydowanie nasz obecny faworyt w rankingu „najlepszych laptopów klasy DTR”. Wszystkie elementy tej konstrukcji fantastycznie ze sobą współgrają i tworzą arcyciekawą całość. W stosunku do poprzednika (GT73VR Titan) zmodyfikowano przede wszystkim trzy rzeczy: wprowadzono po raz pierwszy niskoprofilową klawiaturę mechaniczną, która jest świetna. Głośniki Giant Speakers doczekały się jeszcze lepszego dopieszczenia – jakość audio będzie bardzo trudna do pokonania przez konkurentów, a sam GT75VR uważamy aktualnie za najlepiej grający notebook. Kolejna zmiana to wprowadzenie matrycy z częstotliwością odświeżania 120 Hz. To lepsze rozwiązanie niż natywne Ultra HD, przy którym nawet GeForce GTX 1080 potrafi się zakrztusić. Będąc przy temacie GPU nie trudno także przypomnieć, że mamy do czynienia z absolutnie topową specyfikacją, której żadne gry nie są straszne. Intel Core i7-7820HK, który nareszcie rozwija skrzydła oraz GTX 1080 o wysokiej wydajności. Jeśli możemy mieć jakiekolwiek zastrzeżenia, to do nieco zbyt wysokich temperatur procesora (zwłaszcza przed undervoltingiem) oraz gorszą kulturą pracy w porównaniu do GT73VR (tyczy się to również scenariusza przed UV). No i cena… nie chce ktoś kupić jednej nerki? MSI GT75VR 7RF Titan kosztuje bowiem 15999 złotych!
Dokładne zdjęcia, pełną specyfikacje oraz testy w grach i programach (wraz z UV!) jak zwykle na stronie:https://www.purepc.pl/notebooki/test_msi_gt75vr_7rf_potwor_z_karta_nvidia_geforce_gtx_1080
#purepc #pcmasterrace #msi #laptopy #hardware #technologia